"Promyczek" Kim Holden - wyd.FILIA


 
Autor: Kim Holden
Tytuł: Promyczek
Wydawnictwo: FILIA
Rok wydania: 2016


Każdy ma jakieś tajemnice...


Promyczek, to moje pierwsze spotkanie z Kim Holden i zapewniam, że nie ostatnie. Sięgnęłam po ten tytuł dlatego, że przeczytałam bardzo dużo pięknych recenzji i opinii na jej temat. Śmiało mogę stwierdzić, że jest to najpiękniejsza książka, jaką do tej pory miałam przyjemność przeczytać.



Kate która pomimo problemów życiowych, tragedii w rodzinie zachowała pogodę ducha. Kochana przez swojego przyjaciela Gusa, oraz otoczona miłością przez wielu wspaniałych ludzi. Dziewczyna jest pełna życia, szczęśliwa, pełna energii, posiada również wybitny talent muzyczny. Nigdy jednak nie wierzyła w miłość. Pomimo cierpienia w życiu, wyjeżdża z San Diego by studiować w Grant, małym miasteczku w Minnesocie. Podczas odwiedzin w jednej z kawiarni poznaje Kellera Banksa w którym się zakochuję. Niestety wszystko nie jest tak piękne, na jakie wygląda...
Jakie będą ich dalsze losy?
Jakie tajemnice skrywają?

Kochani, koniecznie, naprawdę koniecznie sięgnijcie po Promyczka jest to historia tak prawdziwa, pełna miłości, przyjaźni, szczęścia, radości, ale też smutku, rozpaczy, żalu. Po przeczytaniu tej książki bardzo trudno było mi dojść do siebie. Wiem, że to wszystko brzmi dziwnie, ale możecie mi wierzyć nigdy się tak nie wzruszyłam przy żadnej książce, ani przy żadnym filmie.
Piękna fabuła, cudowne, pozytywne postacie....jeśli chodzi o zakończeni, to jest ono pełne smutku ale i miłości, prawdę mówiąc to bałabym się sięgnąć po tę książkę raz jeszcze, nie ze względu na treść lecz na to, że jestem za miękka (czyt. płaczę jak małe dziecko)....;)
Jeśli lubisz tego typu tematykę, to polecam, polecam, polecam z całego serca.

MOJA OCENA:5/5

Komentarze

  1. Nie mogę się doczekać aż zacznę czytać "Promyczka" z drugiej strony boję się właśnie tego zakończenia 😊 ale zostawiam tę książkę na typowo jesienne wieczory 😊

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kochana do "Promyczka" polecam tonę chusteczek :) ;)

      Usuń
  2. Bardzo mi się podobała książka i bardzo się wzruszyłam. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

"Klątwa Przeznaczenia" Monika Magoska-Suchar, Sylwia Dubielecka - wyd. NOVAE RES

"Dziewczyna z pociągu" Paula Hawkins - wyd. ŚWIAT KSIĄŻKI

"Wybory Niny" Anna Kekus - wyd. LIRA